RAKIJA 0,7L TRAVARICA BADEL
Lowest today
€10.49
€14.99/l · in 1 chain
at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadranka €10.49€14.99/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €9.99 (20 Sep)
€10.49
26 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850112122469. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€10.49 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BADEL 1862 d.d. TRAVARICA 0,1L BADELlowest at Boso €1.49€14.90/l
- VINOPLOD RAKIJA TRAVARICA KATEDRALA PREM 0.7Llowest at Djelo Vodice €49.99
- BADEL 1862 RAKIJA TRAVARICA 1L BADELlowest at Djelo Vodice €10.99€10.99/l
- KORLAT RAKIJA TRAVARICA BARRIQUE 0,7 L KORLATlowest at Konzum promotion €20.38€29.11/l
- BADEL 0,1L BADEL RAKIJA TRAVAR.15/1lowest at Metro promotion €7.79€5.19/l
- VINOPLOD RAKIJA TRAVARICA 1L 38% VINOPLODlowest at Lidl €11.99€11.99/l