KEFIR Z BRE 400 g 3,5% MM
Lowest today
€1.50
€3.75/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.50€3.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.50 (3 Oct)
€1.50
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850108030501. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.50 (+0%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Z BREGOV KEFIR 3.5% 400g VINDIJAlowest at Stridon €0.85€2.12/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5%MM TREX 1000G VINDIJAlowest at Lidl €2.09€2.09/kg
- Vindija KEFIR 0,9% M.M. Z BREGOV 200 glowest at Trgocentar promotion €0.59€2.95/kg
- Z BREGOV KEFIR 3.5%MM 1000G VINDIJAlowest at Spar promotion €2.09€2.09/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV KEFIR 0,9% 400 G VINDIJAlowest at Kaufland promotion €0.95€2.37/kg
- VINDIJA D.O.O. KEFIR 3,5% 200 g VINDIJAlowest at Stridon €0.49€2.45/kg