'z bregov Proteinski napitak vanil.
€1.95
€3.90/l · in 2 chains
at Ribola
Average
€2.22 2 chains
Highest
€2.49 at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.95€3.90/l
- Lidl €2.49€4.98/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108023602. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.95 (+0%)
Source: Ribola price list, store 003, 3 Oct 2026 (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- Lidl
-
€2.49 (-1%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI VANILIJA 0,5 L PET VINDIJAlowest at Plodine promotion €1.99€3.98/l
- VINDIJA-Z'BREGOV PROTEIN PROTEINSKI NAPITAK VANILIJA ICE-CREAM 300 ML Z'BREGOVlowest at Kaufland promotion €1.39€4.63/l
- Z BREGOV NAPITAK PROTEIN VANILIJA 0,5 L POLLEO Z BREGOVlowest at Stridon €2.49€4.98/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN COMPLETE MEAL UHT VANILIJA 0,3 L VINDIJAlowest at Djelo Vodice €1.59€5.30/l