350G PODRAVKA SENF ESTRAGON ST
Lowest today
€28.35
€6.75/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €28.35€6.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €28.35 (2 Oct)
€28.35
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104923487. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€28.35 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON 350 g STAKL.PODRAlowest at Stridon €1.96€5.60/kg
- SENF ESTRAGON PODRAVKA 700 glowest at Metro €3.39€4.84/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON PVC 140 g PODRAVKAlowest at Stridon €1.20€8.57/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO SENF ESTRAGON 200 G PODRAVKA STAKLOlowest at Jadranka €2.19€10.95/kg
- PODRAVKA 700G PODRAVKA SENF ESTRAGON STlowest at Metro €40.65€4.84/kg
- PODRAVKA SENF ESTRAGON ST. 200 g PODRAVKA (12)lowest at Stridon €1.90€9.50/kg