NAMAZ LINO 400 g LADA DUO
Lowest today
€4.95
€12.38/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €4.95€12.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.95 (3 Oct)
€4.95
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104919787. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€4.95 (+0%)
Source: Boso price list, store 2563, 3 Oct 2026 (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA DUO 900glowest at Spar €5.95€6.61/kg
- Lino Lada Namaz Duolowest at Jadranka promotion €6.49€5.90/kg
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA DUO 700g PODRAVKAlowest at Kaufland promotion €4.79€6.84/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 400 glowest at Stridon €3.20€8.00/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA DUO PVC 160 Glowest at Stridon €1.55€9.69/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 500 g PODRAVKAlowest at Ribola promotion €3.79€7.58/kg