62G PODRAVKA JUHA KOKOŠ S TJES
Lowest today
€35.69
€16.45/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €35.69€16.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €35.69 (2 Oct)
€35.69
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104401336. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€35.69 (+8%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. JUHA KOKOŠJA S TJESTENINOM 62 g PODRAVKAlowest at Konzum promotion €0.79€13.17/kg
- PODRAVKA JUHA KOKOŠ TIJES I MESO 60g PODRAVKAlowest at Studenac promotion €1.09€18.17/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO JUHA KOKOSJA S TJESTENINOM 52 G BISTRA PODRAVKAlowest at Spar promotion €0.71€13.65/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA BAKINA VREĆICA 46 g PODRAVKAlowest at Trgocentar promotion €0.59€12.83/kg