ZAČ.MUŠKATNI ORAŠČIĆ MLJEV.38g
€3.29
€82.25/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€3.29 4 chains
Highest
€3.29 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €3.29€82.25/kg
- Plodine €3.29€86.58/kg
- Spar €3.29€86.58/kg
- Tommy €3.29€86.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104294860. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.29 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€3.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€3.29 (-13%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
€3.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOTANYI MUŠKAT ORAŠ MLJEV 50g BOČ KOTANYlowest at Metro €3.96€79.20/kg
- KOTANYI ORAH MUŠKATNI MLJEV 18g VR KOTANYlowest at Metro €1.70€94.44/kg
- Šafram Šafram muškatni oraščić mljeveni 15 glowest at Studenac €0.90€60.00/kg
- VEGETA MAESTRO ZAČIN MUŠKA ORAH MLJE VR 15g VEGETA MAESTROlowest at Studenac promotion €0.50€33.33/kg
Same price at every chain. What is this?