Podravka kokošja kocka 120 g
€1.49
€12.42/kg · in 18 chains
at Trgocentar
Average
€2.09 18 chains
Highest
€2.60 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
The deal is real. €1.49 is below the 30-day low (€2.49). See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €1.49€12.42/kg
- Kauflandpromotion €1.49€12.42/kg
- Stanic €1.50€12.50/kg
- Stridon €1.69€14.08/kg
- Metro €1.83€15.25/kg
- Jadranka €2.19€18.25/kg
- KTC €2.19€18.25/kg
- Konzum €2.19€18.25/kg
- Lidl €2.19€18.25/kg
- Plodine €2.19€18.25/kg
- Ribola €2.19€18.25/kg
- Studenac €2.19€18.25/kg
- Tommy €2.19€18.25/kg
- Vrutak €2.19€18.25/kg
- Djelo Vodice €2.36€19.67/kg
- NTL €2.49€20.75/kg
- Trgovina Krk €2.49€20.75/kg
- Gavranović €2.60€21.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104274855. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€1.49; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€2.49 on 30 Sep) (-45%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Kaufland
-
€1.49; promotion started before our records (-32%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stanic
-
€1.50 (+0%)
Source: Stanic price list, store 8303, 3 Oct 2026 (TROGIR)
- Stridon
-
€1.69 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.61, 3 Oct 2026 (Ksaver 200, Zagreb)
- Metro
-
€1.83 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
€2.19 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€2.19
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€2.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
€2.19 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
€2.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€2.19 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
€2.19
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€2.19 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€2.19 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
€2.36 (+6%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
€2.49
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€2.60
Source: Gavranović price list, store 524, 3 Oct 2026 (Donji Zvecaj 41, ZVECAJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. KOKOŠJA KOCKA 40 g PODRAVKAlowest at Stridon €0.68€17.00/kg
- PODRAVKA KOCKA KOKOŠJA PODRAVKA 80Glowest at Studenac promotion €0.50€6.25/kg
- PODRAVKA-FOOD INST. JUHA KOCKA KOKOŠJA POD. 60 glowest at Tommy promotion €0.69€11.50/kg
- PODRAVKA KOCKA KOKOŠJA RETRO 120g PODRAVKAlowest at Lidl €1.39€11.58/kg
- PODRAVKA 120G PODRAVKA KOCKA KOKOŠJAlowest at Metro €27.38€15.21/kg