VAFEL TORTICA ČOK. 3*25 g KRAŠ
Lowest today
€1.55
€20.67/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €1.55€20.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.55 (2 Oct)
€1.55
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850102520268. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.55 (+30%)
Source: Tommy price list, store 10143, 3 Oct 2026 (SVETONEDELJSKA 13, SAMOBOR)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ D.D. VAFL TORTICA ČOKO.25 g KRAŠlowest at Trgocentar promotion €0.39€15.60/kg
- TORTICA DESERT TORTICA CRUNCHY 21g KRAŠlowest at Lidl €0.39€18.57/kg
- KRAŠ VAFEL TORTICA MINI 120 g KRAŠlowest at Kaufland €0.35€2.92/kg
- TORTICA DESERT TORTICA LINO LADA 21 g KRAŠlowest at Kaufland €0.20€9.52/kg
- TORTICA DESERT ČOKOLADNA TORTICA DUO 2X25glowest at Spar promotion €0.69€13.80/kg