Kraš Napolitanke čoko.vafel Kokos 215g
€1.29
€6.00/kg · in 12 chains
at Kaufland
Average
€3.22 12 chains
Highest
€3.89 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.29€6.00/kg
- Trgovina Krk €2.69€12.51/kg
- KTC €3.39€15.41/kg
- Konzum €3.39€15.41/kg
- Plodine €3.39€15.77/kg
- Ribola €3.39€15.77/kg
- Spar €3.39€15.77/kg
- Stridon €3.39€15.77/kg
- Tommy €3.39€15.77/kg
- Vrutak €3.39€15.77/kg
- Djelo Vodice €3.69€17.16/kg
- Boso €3.89€18.09/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850102013111. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.29
Source: Kaufland price list, store 1330, 3 Oct 2026 (Franje Rackog 95 Dakovo)
- Trgovina Krk
-
€2.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- KTC
-
€3.39
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€3.39 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€3.39
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€3.39 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€3.39 (+0%)
Source: Spar price list, store 87003, 3 Oct 2026 (sibenik put vida 6)
- Stridon
-
€3.39 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.61, 3 Oct 2026 (Ksaver 200, Zagreb)
- Tommy
-
€3.39
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€3.39
Source: Vrutak price list, store 600, 3 Oct 2026 (bulvanova20)
- Djelo Vodice
-
€3.69
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
€3.89 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAS TJEDNE NARUDZBE NAPOLITANKE COKOLADA KOKOS 500 G KRASlowest at Konzum €4.00€8.00/kg
- KRAŠ VAFEL NAPOL. ČOK/KOK.250 g KRAlowest at Studenac promotion €1.50€6.00/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITAN KOKOS PREL 108 g KRAŠlowest at Djelo Vodice €1.49€13.80/kg
- KRAS MJESECNE NARUDZBE KEKS JADRO KOKOS COKOLADA 190 Glowest at Konzum €1.65€8.68/kg
- JADRO NAPOLITANKE KOKOS/ČOK 200 g JAlowest at KTC €1.75€8.75/kg