Cockta Piće gazira.bezalk.limeta0,5L PET
€1.25
€2.50/l · in 14 chains
at KTC
Average
€1.33 14 chains
Highest
€1.75 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.25€2.50/l
- Konzum €1.25€2.50/l
- Plodine €1.25€2.50/l
- Ribola €1.25€2.50/l
- Spar €1.25€2.50/l
- Tommy €1.25€2.50/l
- Vrutak €1.25€2.50/l
- Djelo Vodice €1.29€2.58/l
- Kaufland €1.29€2.58/l
- NTL €1.35€2.70/l
- Jadranka €1.39€2.78/l
- Studenac €1.39€2.78/l
- Trgocentar €1.39€2.78/l
- Trgovina Krk €1.75€3.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03838471060653. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€1.25
Source: KTC price list, store PJ95, 3 Oct 2026 (NIKOLE TESLE 18 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€1.25 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.25
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.25 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.25 (+0%)
Source: Spar price list, store 87004, 3 Oct 2026 (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
€1.25
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.25
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
€1.29
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
€1.29
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
€1.35
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Jadranka
-
€1.39 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
€1.39
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
€1.39 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€1.75
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- COCKTA GAZ PIĆE COCKTA LIMETA 1.5 Llowest at Trgocentar promotion €1.69€1.13/l
- COCKTA GAZ PIĆE COCKTA FREE 0.5Llowest at Konzum €1.25€2.50/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. SOK GAZIRANI COCKTA 1,5L PETlowest at Stridon €1.69€1.13/l
- COCKTA GAZ PIĆE COCKTA FREE 1.5Llowest at Djelo Vodice €1.89€1.26/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. SOK COCKTA 0,5L PETlowest at Stridon €1.03€2.06/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO ZERO 0.5Llowest at Metro €1.13€2.26/l