PUDING ČOKOLADA 1 kg PODRAVKA
€9.36
€9.36/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€9.78 2 chains
Highest
€10.19 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €9.36€9.36/kg
- Trgovina Krk €10.19€10.19/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03831003114114. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€9.36 (-4%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgovina Krk
-
€10.19
Source: Trgovina Krk price list, store 111110, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. PUDING ČOKO.45g (3+1)GRATIS DOLCELAlowest at KTC €1.39€7.72/kg
- PODRAVKA D.D. PUDING ČOKOLADA 45 g DOLCELAlowest at Stridon €0.43€9.56/kg
- DOLCELA PUDING ČOKO PERFETTA 80 g DOLCELAlowest at Studenac promotion €0.40€5.00/kg
- DOLCELA PUDING COKO BANANA PREMIUM 44 G DOLCELAlowest at Jadranka €0.99€22.50/kg
- DODACI KOLAČIMA PODRAVKA PUDING ČOKOLADA 1 kg PODRAVKAlowest at Stanic €5.29€5.29/kg
- DOLCELA PUDING ČOKOLADA PREMIUM 53g PODRAVKAlowest at Jadranka €0.99€18.68/kg