PROTEIN WHEY VANIL. 30 g P.SI
€1.09
€36.33/kg · in 4 chains
at Plodine
Average
€1.19 4 chains
Highest
€1.35 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.09€36.33/kg
- Ribola €1.13€37.67/kg
- Vrutak €1.19€39.67/kg
- Tommy €1.35€45.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03830069178023. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€1.09
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.13 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
€1.19 (+34%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Tommy
-
€1.35 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PROTEINI.SI PROTEIN NATURAL WHEY VANILIJA 400 G PROTEINI.SIlowest at Tommy €17.49€43.72/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN MY WHEY 100% PURE VANILIJA 300 G PROTEINI.SIlowest at Studenac €11.99
- PROTEINI.SI PROTEINI MY NEW WHEY VANILIJA 300 G PROTEINI.SIlowest at Plodine €12.99€43.30/kg
- Rebel Natural Protein Whey SK1lowest at Plodine €20.99€29.99/kg