ČOKO.VREĆICA 145g USKRS
€1.19
€8.21/kg · in 4 chains
at Stridon
Average
€1.62 4 chains
Highest
€1.99 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.19€8.21/kg
- Trgocentarpromotion €1.59€10.97/kg
- Ribola €1.72€11.86/kg
- Jadranka €1.99€13.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03830041973097. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.19 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.02, 3 Oct 2026 (Papova 8, Zagreb)
- Trgocentar
-
€1.59; promotion started before our records (-32%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
€1.72 (+0%)
Source: Ribola price list, store 004, 3 Oct 2026 (Put blata 2 Kastel Stari)
- Jadranka
-
€1.99 (+16%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BARON ČOK .USKRSNA JAJA 184Glowest at Stridon €2.71€14.73/kg
- COSMO POKLON VREĆICA 120 g COSMOlowest at NTL €1.09€9.08/kg
- ASTIR ČOKOLADNA JAJA 50 g ASTIRlowest at Tommy €1.59€31.80/kg
- FILIR-MONDELEZ ČOK MILKA USKRŠNJA MIX VREĆICA 121 glowest at Konzum €1.50€12.50/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM COKOLADNA JAJA 81 G MILKAlowest at Konzum €1.00€12.50/kg
- ČOKO.VREĆICA 100g DB A USKRSlowest at Djelo Vodice €1.59€15.90/kg