VANILIN KIFLICE 400g
Lowest today
€1.99
€4.97/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.99€4.97/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.99 (3 Oct)
€1.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03830013191832. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.99 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FACKELMANN D.O.O. PEKAČ ZA VANILI KIFLICE 30/1, 30X31CMlowest at NTL €6.99
- PEKARNA JURE VANILIN KIFILICE 400g VOPEXlowest at Studenac €2.39€5.97/kg
- DR OETKER MJEŠ ZA VANILIN KIFLICE 360 g OETKERlowest at Konzum €2.00€5.56/kg
- VANILIN KIFLICE RFSlowest at Trgocentar €7.29€7.29/kg
- VANILIN KIFLICE 1 KGlowest at Plodine €9.99€9.99/kg
- VANILIN KIFLICE 400 G, OHOlowest at Plodine €2.89€7.22/kg