DEO SPRAY 150 ml GARNIER MEN M
€2.79
€18.60/l · in 8 chains
at Stridon
Average
€4.70 8 chains
Highest
€5.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.79€18.60/l
- Konzumpromotion €3.99€26.60/l
- Tommy €4.79€31.93/l
- Ribola €4.89€32.60/l
- Plodine €4.99€33.27/l
- Vrutak €4.99€33.27/l
- KTC €5.19€34.60/l
- Trgovina Krk €5.99€39.93/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03600542310383. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.79 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
- Konzum
-
€3.99; promotion started before our records (-20%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
€4.79 (+7%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€4.89 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Plodine
-
€4.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
€4.99
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- KTC
-
€5.19
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
€5.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GARNIER DEO GARNIER MEN SPRAY 150 ML EXTREMElowest at Studenac promotion €2.50€16.67/l
- GARNIER DEO SPRAY 150 ml GARNIER MEN Alowest at Tommy promotion €0.59€3.93/l
- GARNIER DEO GARNIER MEN DEO SPR.150 ML X-TR.TIMElowest at Spar promotion €2.49€16.60/l
- GARNIER DEO SPRAY 150 ml MEN EXP SHIRTlowest at Spar promotion €2.59€17.27/l
- GARNIER DEO SPRAY 150 ml MEN EXPERT INlowest at Spar €4.49€29.93/l
- Loreal Loreal Men Expert deo sprej carbon 150mllowest at Kaufland €5.19€34.60/l