BONDUELLE GRASAK 3*200 g/ 3*130 g
€3.19
€5.32/kg · in 4 chains
at Studenac
Average
€4.02 4 chains
Highest
€4.99 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €3.19€5.32/kg
- Vrutak €3.59€5.98/kg
- Stanicpromotion €4.29€7.15/kg
- Trgocentar €4.99€8.32/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03083681168594. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.19; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€3.59 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Stanic
-
€4.29; promotion started before our records (-14%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Trgocentar
-
€4.99 (+18%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- Bonduelle GRAŠAK BONDUELLE 800 glowest at Konzum €3.29€6.21/kg
- BONDUELLE GRASAK 200 G BONDUELLE LIMENKAlowest at Kaufland €1.29€6.45/kg
- ORBICO D.O.O. GRAŠAK 400g BONDUELLE - ocijeđene mase 265glowest at Plodine €1.29€3.23/kg
- BONDUELLE GRASAK 400 G VAPEUR STANIClowest at Stanic promotion €1.19€2.97/kg
- BONDUELLE GRAŠAK+MRKVA 400 g BONDUELLElowest at Stanic €1.49€3.72/kg
- GRAŠAK 400G BONDUELLElowest at Jadranka promotion €1.59€3.98/kg