.PRALINE TRUFFLES 200g
€2.99
€14.95/kg · in 3 chains
at Eurospin
Average
€3.55 3 chains
Highest
€3.99 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €2.99€14.95/kg
- Djelo Vodice €3.66€18.30/kg
- Ribola €3.99€19.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03015496414252. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€2.99 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Djelo Vodice
-
€3.66 (+36%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€3.99 (+21%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DELAVIUDA PRALINE TRUFFLES CARAMEL 100 G DELAVIUDAlowest at Plodine €2.39€23.90/kg
- DELAVIUDA PRALINE TRUFFLES NARANCA 100 G DELAVIUDAlowest at Kaufland €1.99€19.90/kg
- DUPIN D.O.O. PRALINE TRUFFLES 100 g DELAVIDlowest at Plodine €1.69€16.90/kg
- PRAL.TRUF.LJEŠ.200 g DBA GRUPAlowest at Ribola €3.89€19.45/kg
- PRAL.TRUFF.NAR.200 g DBA GRUPAlowest at Ribola €3.89€19.45/kg
- NO BRAND .PRALINE TRUFFLES LJEŠNJAK 200glowest at Ribola €2.85€14.25/kg