ČAŠA SET ZA VINO 3 KOM 300ML SW065A OFFERT.
Lowest today
€3.05
€10.17/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.05€10.17/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.05 (3 Oct)
€3.05
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 01506501000000. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.05 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ČAŠA SET ZA VINO 3KOM 250ML SW060A OFFERT.lowest at Stridon €2.79€11.16/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA ZA VINO 6/1 245 mllowest at Stridon €11.48€7.81/l
- ČAŠA SET ZA VINO 3 KOM 250ML SW074Q OFFERT.lowest at Stridon €3.05€12.20/l
- ČAŠA SET ZA VINO 6x330 ml OFFERT.lowest at Plodine €6.49€19.67/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠE ZA VINO 6/1 400 MLlowest at Plodine €6.99€17.47/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA ZA VINO 6/1 200mllowest at Plodine €6.99€34.95/l