NIVEA INT.KREMA ZA RUKE 100ML
Lowest today
€4.29
€42.90/l · in 1 chain
at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €4.29€42.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €4.29 (2 Oct)
€4.29
15 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 00000042316008. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€4.29; promotion started before our records (+5%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Other sizes
- Nivea Nivea Krema za ruke i nokte Smooth100mllowest at Plodine €3.79€37.90/l
- NIVEA KREMA ZA RUKE 100 ml NIVEA INTlowest at Spar €3.99€39.90/l
- NIVEA NIVEA KR.100 ml INTE NSIVE CARElowest at Studenac promotion €0.50€5.00/l
- NIVEA KR.100 ml INTEZI. HRANJIVAlowest at Ribola €4.14€41.40/l
- NIVEA NIVEA INTENZ. KREMA ZA RUKE 100MLlowest at Boso promotion €0.24
- ATRIX ATRIX KREMA ZA INTENZIV.ZASTITU 100 MLlowest at KTC €2.79€27.90/l