Airwaves žvakaće gume SK2
Lowest today
€0.99
€70.71/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €0.99€70.71/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €0.99 (3 Oct)
€0.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 00000042181972. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€0.99 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACK MINT 14 g AIRWAVES DRAŽEJElowest at Stridon €0.86€61.43/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK. BLACK CURRANT 64 g AIRWAVESlowest at Trgocentar €3.39€52.97/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2lowest at Stridon €0.75€53.57/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACKMINT 64 g AIRWAVES BOČICAlowest at Metro €3.66€57.19/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2lowest at Lidl €0.99€70.71/kg
- Airwaves žvakaće gume SK2lowest at Lidl €0.99€70.71/kg