LIKER JAGERMEISTER 0,02L
€0.94
€47.00/l · in 3 chains
at Bure
Average
€1.01 3 chains
Highest
€1.09 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bure €0.94€47.00/l
- KTC €0.99€49.50/l
- Djelo Vodice €1.09€54.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000040677866. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Bure
-
€0.94 (+0%)
Source: Bure price list, store 20, 3 Oct 2026 (ODRANSKA 15 BIOGRAD NA MORU)
- KTC
-
€0.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
€1.09 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Jägermeister biljni liker 35%lowest at Boso €15.52€22.17/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER 1 L 35% TORN.lowest at Boso €21.02€21.02/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER 700 ml 35% TORN.lowest at Boso €15.52€22.17/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER POKL. PAK. 0,7 Llowest at Boso €17.29€24.70/l
- LIKER JAGERM. 0,7 L POK. PAK.lowest at Trgocentar €15.77€22.53/l
- JAGERMAISTER LIKER JAGERMEISTER ORANGE 33% 0,7 Llowest at Konzum promotion €13.99€19.99/l