PRAŠAK ZA PECIVO 12 g PODRAVKA (48)
Lowest today
€0.14
€11.67/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.14€11.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.14 (3 Oct)
€0.14
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 00000038389719. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.14 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. PRAŠAK ZA PECIVO 12 g DOLCELAlowest at Studenac promotion €0.12€10.00/kg
- DOLCELA PRASAK ZA PECIVO 12 G 5+1 GRATISlowest at Stridon €0.45€37.50/kg
- PODRAVKA D.D. PRAŠAK ZA PECIVO 12 g 6pak DOLCELAlowest at NTL €0.97€13.47/kg
- Podravka PRAŠAK ZA PEC.PODRA.12g 10 PAKlowest at Stridon €1.50€125.00/kg
- DODACI KOLAČIMA PODRAVKA PRAŠAK ZA PECIVO 1 kg PODRAVKAlowest at Stanic €3.50€3.50/kg