Fresh cheese at Trgovina Krk
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at Trgovina Krk was €2.29 (€4.58/kg). Lowest price we found across all chains: €1.09 (€2.18/kg) at Lidl.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€2.29
€4.58/kg
at Trgovina Krk
Products
- SIR SVJEŽI POLUMASNI 500g 15% MM TO JE TO VINDIJA€2.29 · €4.58/kg
- SIR SVJEŽI POSNI 10% MM 500 g LURA€2.49 · €4.98/kg
- SIR SVJEŽI POLUMASNI 500 g MILKA€2.89 · €5.78/kg
- SIR SVJEŽI POLUMASNI Z BREGOV 500 g VINDIJ€2.89 · €5.78/kg
- SIR SVJEŽI POSNI BBL 500 g VINDIJA€3.19 · €6.38/kg
- SIR SVJEŽI POSNI 500g ZDENKA€3.49 · €6.98/kg
- SIR SVJEŽI ZAGORSKI 500 gr POSUDICA VERONIKA€3.79 · €7.58/kg
Other chains
- Lidl€1.09 · €2.18/kg
- Eurospin€1.69 · €3.38/kg
- Kaufland€1.69 · €3.38/kg
- Konzum€1.69 · €3.38/kg
- Plodine€1.75 · €3.50/kg
- Studenac€1.75 · €3.50/kg
- NTL€1.79 · €3.58/kg
- Tommy€2.05 · €4.10/kg
- KTC€2.11 · €4.22/kg
- Ribola€2.16 · €4.32/kg
- Spar€2.39 · €4.78/kg
- Stridon€2.45 · €4.90/kg
- Gavranović€2.49 · €4.98/kg
- Boso€2.77 · €5.54/kg
How we compare
Compared: fresh cow's cheese, 500 g.
Trgovina Krk stores whose price lists we read: 14.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.