Vegetables

996 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. JABUKA ZELENA 2kglowest at Gavranović €2.19€1.09/kg
  2. STRIDON N-*PIVO SARAJEVSKO 0.50L PREMIUM -12/1- 4.9%ALC BOCAlowest at Stridon €0.58€1.16/l
  3. BUDDY BUDDY SP GOVEDINA POVRĆE 10KGlowest at Konzum €11.89€1.19/kg
  4. K-Classic KLC.Hrana za pse suha goved.povrće10kglowest at Kaufland €11.89€1.19/kg
  5. RADENSKA 0,5L STAKLOlowest at Djelo Vodice €0.60€1.20/l
  6. KRUMPIR LIČKI 2,5 kglowest at Tommy €2.99€1.20/kg
  7. LEDO POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 700 g LEDOlowest at Kaufland €0.85€1.21/kg
  8. RADAMES KROKETI ZA MAČKE PIL/PUR/POV 2kglowest at Eurospin promotion €2.49€1.25/kg
  9. ULTRA DOG HRANA ZA PSE 10 KG GOVEDINA/PERAD/POVRCE ULTRA DOGlowest at Plodine €12.99€1.30/kg
  10. PETQM PETQM DEH. DOG BASIC ADULT PERAD/POVR. 2 kg FIBISlowest at Stridon €2.68€1.34/kg
  11. DELIZIE DAL SOLE MINESTRONE MIKS 14 VRSTA POVR 1,5kglowest at Eurospin promotion €2.09€1.39/kg
  12. CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO LAV POV.B. 0.5L CARLSBERGlowest at NTL €0.70€1.40/l
  13. K-Classic KLC.sp govedina povrće 5 kglowest at Kaufland €6.99€1.40/kg
  14. ROMERQUELLE 0,75L ROMERQUELLE GAZ.VODA POVlowest at Metro €12.60€1.40/l
  15. PETQM PETQM DEH.CAT BASIC ADULT PERAD/POVR. 2 kg FIBISlowest at Stridon €2.86€1.43/kg
  16. STUDENAC LIPIČKI STUDENAC 0.25 POV.(24)++lowest at Stridon €0.36€1.44/l
  17. KUPUS KIS.REZANI 500 glowest at Eurospin promotion €0.75€1.50/kg
  18. HOBBY PROGRAM TJESTENINA ZA PSE S POVRCEM 3 KG CIUFFIlowest at Spar €4.49€1.50/kg
  19. JAMNICA 0,5L JAMNICA VODA GAZ 15/1 POVlowest at Metro €11.25€1.50/l
  20. INSAKO D.O.O. SIMBA 1230 g GOVEDINA/POVRĆE KONZERVA HRANA ZA PSElowest at Tommy €1.89€1.54/kg