Vegetables

996 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. PEPSI PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.25 (24) POV.lowest at KTC €0.80€0.03/l
  2. MIGLIOR MC SP MINI GOV ZOB POVR 800 glowest at Konzum €0.10€0.12/kg
  3. STUDENAC-ROBNA MARKA SARDINE S POVRĆEM REGINA DI MARE 105 glowest at Studenac €1.47€0.15/kg
  4. STUDENAC MIN VODA STUDENAC 1L GAZ POV AMB NAVOJlowest at KTC €0.48€0.48/l
  5. RADENSKA ***RADENSKA 1/1(6) POV ***lowest at Stridon €0.54€0.54/l
  6. JAMNICA 1,0L JAMNICA VODA GAZ 12/1 POVlowest at Metro promotion €223.20€0.58/l
  7. VODA STUDENA 1L BOCAlowest at KTC €0.59€0.59/l
  8. RADENSKA MIN VODA RADENSKA 1L GAZ POV AMBlowest at KTC €0.65€0.65/l
  9. JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA 1L POV.BOCAlowest at Stridon €0.68€0.68/l
  10. JAMNICA 1,0L JAMNICA VODA GAZ 12/1 POVlowest at Metro €8.45€0.70/l
  11. RADENSKA 1,0L RADENSKA MIN.V.POV 6/1lowest at Metro €4.38€0.73/l
  12. RADENSKA 1,0L RADENSKA NATUR.POV 6/1lowest at Metro €4.74€0.79/l
  13. NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KRUMPIR BIJELI 5/1lowest at Gavranović €3.99€0.80/kg
  14. Union Union Pivo Radler Isot.lim.0% 0,5L PBlowest at Kaufland €0.42€0.84/l
  15. NTL - Voće i povrće KRUMPIR 2,5 kglowest at Trgovina Krk €2.29€0.92/kg
  16. POVRĆE SVJEŽE LUK CRVENI PAK 1KGlowest at Jadranka €0.94€0.94/kg
  17. JAMNICA VODA GAZ.0,5 L JAMNICA STAKLOlowest at Tommy promotion €0.49€0.98/l
  18. CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER BRESKVA-ĐUMBIR 0,5L POV. BOCAlowest at Kaufland €0.49€0.98/l
  19. PEPSI PEPSI 1Llowest at KTC €1.05€1.05/l
  20. JABUKA 2KG CRVENAlowest at Gavranović €2.19€1.09/kg