Meat
508 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- K- Purland KPur. Svinjsko meso za gulaš 400glowest at Kaufland €2.39€5.97/kg
- PAN-PEK BUREK S MESOM 6/1 PAN PEK (8) 560 PALlowest at Stridon €2.39€3,983.33/kg
- VINDIJA D.O.O. ŽELUCI PILEĆI 500 g SMRZNUTI CEKINlowest at Stridon €2.45€4.90/kg
- CRVENO MESO KOLAGENO CRIJEVO 60, 65 PAKIRANJE 10/1lowest at Plodine €2.49
- Cekin ili Vindon Cekin Pil. meso usitnjeno podl. 500 glowest at Kaufland €2.49€4.98/kg
- CEKIN ŽELUCI PILEĆI 500g SVJ VINDIJAlowest at Tommy €2.49
- DERMA D.D. CRIJEVA SVINJSKA 10m 38/42/ DERMAlowest at Kaufland €2.49
- EVA & ANA J.D.O.O. KOLAGEN OVITAK R55/0,5mlowest at Plodine €2.49
- EVA & ANA J.D.O.O. KOLAGEN OVITAK R45/0,50mlowest at Plodine €2.49
- FRIEND FRIEND MP MESO 1240glowest at KTC €2.49€2.01/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.lowest at Ribola €2.52
- WHISKAS 4x100 g MIX MESO /POVRĆElowest at Ribola €2.52€6.30/kg
- WHISKAS 4x100 g JUNI ORlowest at Ribola €2.52€6.30/kg
- DIM MES PRŠUT DRNIŠKI NAR 80 g DIM MESlowest at Tommy promotion €2.59€32.38/kg
- CRVENO MESO SVINJSKA SOLJENA CRIJEVA 38/40 (10M)lowest at Plodine €2.65
- FACKELMANN VILICA ZA MESO LARA 33 CM INOXlowest at Plodine €2.65
- PSEĆA HRAN.FRISKIES MESO 1,5kglowest at Spar €2.65€1.77/kg
- DIM MES PANCETA DALMATINSKA NAR 80 g DIM MESlowest at Konzum €2.69€33.62/kg
- T! PITA S MESOM 600 g T!lowest at Tommy promotion €2.75€4.58/kg
- FACKELMANN VILICA ZA MESO RF BLACK K-RUCKAlowest at Jadranka €2.79