Meat

378 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. Cekin PAN.PIL.NUGGETS VINDIJA 600 glowest at Stridon €6.79€11.32/kg
  2. Cekin PILEĆI FILETINO CLASSIClowest at Metro €12.29€12.29/kg
  3. Cekin PILEĆI KRILKOlowest at Metro €7.77€7.77/kg
  4. Cekin PILEĆI ODR.PROTEIN CEKIN 500 glowest at Kaufland €5.99€11.98/kg
  5. Cekin PILEĆI PAN.ZABATAK CEKIN 700 glowest at Spar promotion €5.99€8.56/kg
  6. Cekin ili Vindon Cekin Pil. meso usitnjeno podl. 500 glowest at Kaufland €2.49€4.98/kg
  7. DARLING DARLING SP MESO/POVRĆE 500 g (12)lowest at Stridon €1.46€2.92/kg
  8. DERMA D.D. CRIJEVA SVINJSKA 10m 38/42/ DERMAlowest at Kaufland €2.49
  9. DERMA D.D. VARAŽDIN CRIJEVA SVINJSKA VAK. PAK 35/38 DERMA 1 komlowest at Trgocentar €3.54
  10. DERMA D.D. VARAŽDIN GOVEĐA CRIJEVA RAVNA 9 m DERMAlowest at KTC €9.99
  11. DERONI MESNI UMAK BOROVNICA 320 G DERONIlowest at Vrutak €2.09€6.53/kg
  12. DERONI MESNI UMAK CLASSIC 320 G DERONIlowest at Vrutak €2.09€6.53/kg
  13. DILMAR MESO MLJEVENO MIJEŠANO 450g MAPlowest at Studenac €4.29€9.53/kg
  14. DIM MES PANCETA DALMATINSKA NAR 80 g DIM MESlowest at Konzum €2.69€33.62/kg
  15. DIM MES PRŠUT DRNIŠKI NAR 80 g DIM MESlowest at Tommy promotion €2.59€32.38/kg
  16. DIM-MES PANCETA DALMATINSKA NAREZAK 250 G MAPlowest at Plodine €7.49€29.96/kg
  17. DIM-MES PRSUT NAREZAK 250 G MAPlowest at Plodine €7.99€31.96/kg
  18. DISA PITA MESO 240g PONSlowest at Ribola €2.99€12.46/kg
  19. DIVLJA SVINJA GULAŠ 350 glowest at Spar €5.49€15.69/kg
  20. DON JEREZ KOCKA ZA JUHU SA MESOM 220glowest at Eurospin €1.19€5.41/kg