Meat
508 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- CEKIN PIL PRSA BEZ KOŽE NA POD VINDIJAlowest at Studenac promotion €6.49
- CEKIN PILE GAVELINO POD VINDIJAlowest at Konzum €5.49€5.49/kg
- CEKIN PILE KALIBRO POD SVJ KOKAlowest at Djelo Vodice €3.18
- CEKIN PILE ROSTER POD SVJ KOKAlowest at Konzum promotion €3.18€3.18/kg
- CEKIN PILE VARAŽDINSKI POHANCI POD VINDIJAlowest at Konzum €3.31€3.31/kg
- CEKIN PILEĆA KRILA POD VINDIJAlowest at Studenac promotion €5.49
- CEKIN PILEĆE MLJEVENO MESO 450 g CEKINlowest at NTL €3.89€8.64/kg
- CEKIN PILEĆI BATAK POD VINDIJAlowest at Konzum €5.79€5.79/kg
- CEKIN PILEĆI FILE 500glowest at Studenac promotion €5.69€11.38/kg
- CEKIN PILEĆI FILE ZABATKA CEKIN 500glowest at Plodine promotion €3.99€7.98/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJ. PAN.SVJE.200 glowest at Konzum €3.35€16.75/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJONI CEKIN 400glowest at Konzum promotion €5.29€13.22/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJONI PAN.440 glowest at Stridon €4.78€10.86/kg
- CEKIN PILEĆI MINI FILE 400g VINDIJAlowest at Konzum promotion €5.29€13.22/kg
- CEKIN PILEĆI MIX CHEF VINDIJAlowest at Konzum €8.49€8.49/kg
- CEKIN PILEĆI ODRESCI PAN.SVJE.200 glowest at Konzum €3.35€16.75/kg
- CEKIN PILEĆI RAŽNJIĆI KIDS 450 glowest at Jadranka €6.39€14.20/kg
- CEKIN ŽELUCI PILEĆI 500g SVJ VINDIJAlowest at Tommy €2.49
- CENTAURUS MESO KOZICA AMARE 500Glowest at Ribola €16.99€33.98/kg
- CHICKEN WINGS 500 g TABAYlowest at Eurospin €7.99€15.98/kg