Meat

378 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. SM. RIBLJI PROIZVODI PEDRO DAGNJE MESO 1 kg 10% GL. PEDROlowest at Stanic €6.99€6.99/kg
  2. AIA ODREZAK PIL I PUR MESO SA ŠPINATOM 440glowest at Konzum €3.09€7.02/kg
  3. K-Purland KPur. Miješano mljeveno meso 850 glowest at Kaufland €5.99€7.05/kg
  4. Naša mesnica Mljeveno miješano mesolowest at Lidl €4.29€7.15/kg
  5. PIK SV.CAR.ME.NA.550 g PIKlowest at Ribola €3.99€7.25/kg
  6. METRO CHEF 850G MC MIJEŠANO MLJEVENO MESOlowest at Metro €6.16€7.25/kg
  7. METRO CHEF CCA2,5KG MC MIJEŠA.MLJEVE.MESOlowest at Metro €7.25€7.25/kg
  8. BOSO MESO MESO PRASE ODOJA Klowest at Boso €7.30€7.30/kg
  9. MAP PAKIRANJA CARSKO MESO E600 Glowest at Plodine €4.39€7.32/kg
  10. MAP PAKIRANJA SV. CARSKO MESO ODREZAK E600 G MAPlowest at Plodine €4.39€7.32/kg
  11. K PLUS MIJEŠANO MLJEVENO MESO 750 g K PLUSlowest at Konzum €5.49€7.32/kg
  12. MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540 glowest at KTC €3.99€7.39/kg
  13. PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 540g (MA)lowest at KTC €3.99€7.39/kg
  14. MAP PAKIRANJA MIJESANO MLJEVENO MESO E540 G RAVLIClowest at Plodine €3.99€7.39/kg
  15. 2,55KG MIJEŠ MLJEVENO MESO MAPlowest at Metro €18.89€7.41/kg
  16. ALIBERT TORTELINI SUHI S MESOM 250 G ALIBERTlowest at Plodine €1.86€7.44/kg
  17. SOLANA PAG SOL S POV I ZAČ ZA MESO 200g SOLANAlowest at Djelo Vodice €1.49€7.45/kg
  18. PILEĆI ĆEVAPI 400 glowest at Kaufland promotion €2.99€7.48/kg
  19. PILEĆE PLJESKAVICE 400 glowest at Kaufland promotion €2.99€7.48/kg
  20. KOZICE/GAMBERI MESO 70-100 1KG SMRZNUTOlowest at Djelo Vodice €7.49€7.49/kg