Meat

508 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. NO BRAND SVJEŽI CAPPELLETTI MESO 2x500glowest at Eurospin €3.99€3.99/kg
  2. VINDIJA KOKA POULTRY PILE GRILL (vrećica) /smrz.lowest at Metro €4.00€4.00/kg
  3. SV.MLJ.MESO 540g PIKlowest at Ribola €2.21€4.09/kg
  4. VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PILEĆE SM 500 g CEKINlowest at KTC €2.09€4.18/kg
  5. MEDVEN CCA0,5KG SV.CARSKO MESO NAREZlowest at Metro €4.20€4.20/kg
  6. MEĐIMURSKO PILE PILEĆA KRILA 500G PPlowest at Konzum promotion €2.19€4.38/kg
  7. VINDIJA VINDON SVJEZE MESO PURECI BATAK DISKONTNO PAKIRANJE VINDIJAlowest at Konzum €4.39€4.39/kg
  8. FRISKIES FRISKIES SM MES PIL POV 1.5KGlowest at Kaufland €6.69€4.46/kg
  9. RENO HRANA ZA PSE 100 G MESO RENOlowest at Plodine €0.45€4.50/kg
  10. RENO HRANA ZA MACKE MES/PER 100 G RENOlowest at Plodine €0.45€4.50/kg
  11. SV CARSKO MESO PIVAClowest at Konzum €4.55€4.55/kg
  12. PURINA HRANA DARLI 500 g PAS MESO+POVRlowest at Boso €2.29€4.58/kg
  13. T! PITA S MESOM 600 g T!lowest at Tommy promotion €2.75€4.58/kg
  14. K-Classic KLC.Tortelloni s mesom 400glowest at Kaufland €1.89€4.72/kg
  15. Vindon PUREĆI BATAKlowest at Konzum €4.79€4.79/kg
  16. RENO HRANA ZA PSE 4X100 G MESO/PURETINA RENOlowest at Plodine €1.93€4.82/kg
  17. PURINA FRISKIES SP 2U1 MESO+POVRĆE 1,5KGlowest at Trgocentar €7.29€4.86/kg
  18. VINDIJA D.O.O. ŽELUCI PILEĆI 500 g SMRZNUTI CEKINlowest at Stridon €2.45€4.90/kg
  19. ONE ONE SM STERIL GOVEDINA 750 glowest at Plodine promotion €3.98€4.97/kg
  20. Cekin ili Vindon Cekin Pil. meso usitnjeno podl. 500 glowest at Kaufland €2.49€4.98/kg