Eggs
848 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- EUROTRADE D.O.O. ZA TRG. I UVOZ-IZVOZ STIROPOR JAJA APLI FI50 PK4 14798lowest at NTL €1.02
- Ragusa Ragusa Ekstra Fidelini domaći s jaj.400glowest at Kaufland promotion €1.04€2.60/kg
- Ragusa Ragusa Rezanci domaći široki s jaj.400glowest at Kaufland promotion €1.04€2.60/kg
- PARADISO TJEST REZANCI USKI S JAJ DOM 400g RAGUSAlowest at Kaufland promotion €1.04€2.60/kg
- KOOPMAN DRZAC USKRSNJEG JAJAlowest at Plodine €1.06
- TERMOFOLIJE ZA JAJA 10/1lowest at Stridon €1.06
- DOLCI ČOK. JAJA 17,5g BARBIE DOLCIlowest at KTC €1.09€62.29/kg
- GUMEN.BOMBON.USKRSNA JAJA 75 glowest at Kaufland €1.09
- F.I. VITAMINKA JSC PRILEP ČOKOLADNA JAJA S KRISPIJEM 96 g MY CHOKOSlowest at NTL €1.09€11.35/kg
- TJ.SPAGET 5.JAJ.500glowest at Ribola €1.09€2.18/kg
- REZAČ ZA JAJA OFFERTISSIMA 534324lowest at Stridon €1.10
- TRADE TRADE USKRSNJA PVC JAJA 6 CM 6/1lowest at Plodine €1.13
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 9 400 g BEZ JAJA CElowest at Studenac €1.13€2.82/kg
- JAJA NA ŠTAPIĆU 506789 6 kom 6 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.13
- JAJA SET 4 kom 7 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.13
- JAJA NA ŠTAPIĆU 6 kom 6 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.13
- JAJA SET 4 KOM. 7 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.13
- DR. OETKER D.O.O. BOJE ZA JAJA 5/1lowest at Tommy €1.15
- JAJA U GNIJEZDU 10cm OFFERTISS.lowest at Stridon €1.15
- JAJA SET 6 KOM. OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.19