Eggs

848 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. Cetina Cetina Rezanci uski jaj.i mrk.prem.400glowest at Studenac promotion €1.86€4.65/kg
  2. Confiserie Firenze Vafel s 32% svj. jajalowest at Lidl €1.99€7.96/kg
  3. Confiserie Firenze Vafli od svj. jaja i pr. okus lje.lowest at Lidl €1.99€8.84/kg
  4. Confiserie Firenze Vafli s 32% svježih jaja XXLlowest at Lidl €1.99€5.94/kg
  5. Confiserie Firenze Vafli s 32% svježih jaja XXLlowest at Lidl €1.99€5.94/kg
  6. DBA USKR.JAJ.MINI 85 g DBAlowest at Ribola €1.89€22.24/kg
  7. DBA USKR.JAJA MIX 320 g ROVELLI DBAlowest at Tommy €4.75€14.84/kg
  8. DELIZIE DAL SOLE MAJONEZA SQUEEZE JAJA 10% 500MLlowest at Eurospin €2.29€4.58/l
  9. DESPAR KEKSI DESP.JAJA FROLLINI 350 glowest at Spar €1.59€4.54/kg
  10. DIAMOND 500G DIAMOND REZA STAK BEZ JAJlowest at Metro €6.00€12.00/kg
  11. DOLCI IBERICA ČOKOL JAJE 20 g PAW PATROLlowest at Boso €0.99€49.50/kg
  12. DOLCI ČOK. JAJA 17,5g BARBIE DOLCIlowest at KTC €1.09€62.29/kg
  13. DOLCIANDO KEKSI BEZ MLI/JAJA S ČOK. 290glowest at Eurospin €1.59€5.48/kg
  14. DOLCIANDO ČOK. JAJA S KREM. OD LJEŠNJAKA 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
  15. DOLCIANDO ČOK.JAJA MLIJEČNO PUNJENJE 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
  16. DOLCIANDO ČOKOLADNA JAJA S KOM. LJEŠ. 160glowest at Eurospin €2.29€14.31/kg
  17. DOLCIANDO ČOKOLADNA MINI JAJA MIJEŠANA 850glowest at Eurospin €8.99€10.58/kg
  18. DOLCIANDO ČOKOLADNA MINI JAJA MIJEŠANA 850glowest at Eurospin €8.99€10.58/kg
  19. DR. OETKER D.O.O. BOJE ZA JAJA 5/1lowest at Tommy €1.15
  20. DR. OETKER DEKOR BOJE ZA JAJA DR.OETKERlowest at Studenac €0.86