Eggs

1,052 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. BARILLA 500G BARILLA TAGL ŠPI BEZ JAJAlowest at Metro €35.10€5.85/kg
  2. BARILLA 500G BARILLA TAGLIATEL BEZ JAJlowest at Metro €35.10€5.85/kg
  3. BARILLA 5KG BARILLA FARFAL 65 BEZ JAJAlowest at Metro €16.29€3.26/kg
  4. BARILLA 5KG BARILLA FUSILL 98 BEZ JAJAlowest at Metro €12.98€2.60/kg
  5. BARILLA 5KG BARILLA SPAGHET 3 BEZ JAJAlowest at Metro €12.98€2.60/kg
  6. BARILLA 5KG BARILLA SPAGHET 5 BEZ JAJAlowest at Metro €43.09€2.87/kg
  7. BARILLA 6KG BARILLA TAGLIATELL BEZ JAJlowest at Metro €29.51€4.92/kg
  8. BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 400 G BARILLAlowest at Kaufland promotion €2.69€6.72/kg
  9. BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA PENNE RIGATE 400 G BEZ GLUTENA BARILLAlowest at Kaufland promotion €2.69€6.72/kg
  10. BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA SPAGHETTI BEZ GLUTENA 400 G BARILLAlowest at Kaufland promotion €2.69€6.72/kg
  11. BARILLA TIJES BARILLA FUSILLI INTEGR 500glowest at Kaufland promotion €1.75€3.50/kg
  12. BARILLA TIJES BARILLA PENNE RIG INTEG 500glowest at Kaufland promotion €1.75€3.50/kg
  13. BARILLA TIJESTO BAVETTE 13 500g BARILLAlowest at Kaufland promotion €0.94€1.88/kg
  14. BARILLA TIJESTO FARFALLE 65 500g BARILLAlowest at Stanic €1.69€3.38/kg
  15. BARILLA TIJESTO FUSILLI 98 1kg BARILLAlowest at Stridon €1.84€1.84/kg
  16. BARILLA TIJESTO LASAGNE JAJ 199 LC 500g BARIlowest at Lidl €2.59€5.18/kg
  17. BARILLA TIJESTO MEZZE PEN TRICOL 78 LC 500glowest at Stridon €2.25€4.50/kg
  18. BARILLA TIJESTO MINI PIPE RIGATE 500g BARILAlowest at Metro €2.34€4.68/kg
  19. BARILLA TIJESTO PIPE RIGATE 91 500g BARILLAlowest at Kaufland promotion €0.94€1.88/kg
  20. BARILLA TIJESTO SPAGHETT 5 1kg BARILLAlowest at Lidl €1.85€1.85/kg