Eggs

848 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. WITORS ČOK MINI JAJA TAM ČOK/LJEŠ 115 g WITlowest at Konzum €0.50€4.35/kg
  2. MITTEL CO S.R.L. JAJA ČOKOLADNA PUNJENA MLIJEČNOM KREMOM 115glowest at Konzum €0.50€4.35/kg
  3. MITTEL CO S.R.L. JAJA ČOKOLADNA PUNJENA LJEŠNJAK KREMOM 115glowest at Konzum €0.50€4.35/kg
  4. METRO CHEF 1KG MC Z REZANCI S JAJ I ŠPINAlowest at Metro €4.35€4.35/kg
  5. METRO CHEF 5KG MC TEKUĆA CIJELA JAJAlowest at Metro €21.86€4.37/kg
  6. Perfa Perfa Sretna Jaja podni uzgoj L raz.10/1lowest at Metro €3.24€4.44/kg
  7. PERFA 10/1 PERFA SRETNA JAJA Llowest at Metro €58.40€4.44/kg
  8. HENGLEIN TJESTENINA OD JAJA 400 G HENGLEINlowest at Plodine €1.79€4.47/kg
  9. TRE MULINI MLINCI BEZ JAJA 400glowest at Eurospin €1.79€4.47/kg
  10. TRE MULINI MLINCI BEZ JAJA 400glowest at Eurospin €1.79€4.47/kg
  11. MARODI TIJESTO REZAN USK JAJ 400g MARODIlowest at Stridon €1.79€4.47/kg
  12. MARODI D.O.O. TJESTENINA VALOVITI REZANCI S JAJIMA 400g MARODIlowest at Stridon €1.79€4.47/kg
  13. MARODI D.O.O. TJ.ŠURLICE S JAJIMA 400 g MARlowest at Tommy promotion €1.79€4.47/kg
  14. DESPAR KEKSI DESP.JAJA FROLLINI 350 glowest at Spar €1.59€4.54/kg
  15. TJ. ZLATO POLJE FUSILLI JAJA 500Glowest at Studenac €2.29€4.58/kg
  16. DELIZIE DAL SOLE MAJONEZA SQUEEZE JAJA 10% 500MLlowest at Eurospin €2.29€4.58/l
  17. TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.SAV.DEBLJA 66 400 g S JAJ.Clowest at Tommy €1.85€4.62/kg
  18. Cetina Cetina Rezanci uski jaj.i mrk.prem.400glowest at Studenac promotion €1.86€4.65/kg
  19. METRO CHEF 5KG METRO CHEF TEKUĆA JAJAlowest at Metro €23.74€4.75/l
  20. MARODI 400G MARODI DOM USKI REZ S JAJlowest at Metro €15.30€4.78/kg