Eggs
1,052 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- BEST WEST USKRS NALJE.ZA JAJA PRESS VODENElowest at Studenac promotion €0.40
- BEST WEST USKRS USKR.NALJEPNICE 21/33/40 KOMlowest at Studenac promotion €0.40
- JAJA STIROPOR 6 kom 5 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.40
- JAJA STIROPOR 8 KOM 4 CM OFFER.lowest at Stridon €0.40
- JAJA STIROPOR 1 kom 10 cm OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.40
- IRA COMMERCE JAJA U GNJEZDUlowest at Studenac promotion €0.40
- BEST WEST NALJEPNICE ZA JAJA 50/1lowest at Studenac promotion €0.40
- BEST WEST USKRS DEKORACIJA ZA JAJA 4/1lowest at Stridon €0.44
- ULTRA ČOKO.MINI JAJA 80 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.49€6.12/kg
- CONDIC NALJEPNICA ZA JAJAlowest at Plodine €0.49
- ORION D.O.O. BOJA ZA JAJA - NARANČASTAlowest at NTL €0.49
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA MIX 140 g ROVELLIlowest at Konzum €0.50€3.57/kg
- INCO USKRSNA JAJA VR 80 g INCOlowest at Konzum €0.50€6.25/kg
- WITORS ČOK MINI JAJA TAM ČOK/LJEŠ 115 g WITlowest at Konzum €0.50€4.17/kg
- MITTEL CO S.R.L. JAJA ČOKOLADNA PUNJENA MLIJEČNOM KREMOM 115glowest at Konzum €0.50€4.17/kg
- MITTEL CO S.R.L. JAJA ČOKOLADNA PUNJENA LJEŠNJAK KREMOM 115glowest at Konzum €0.50€4.17/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOKOLADNA JAJA 120g HAPPY EGGSlowest at Konzum €0.50€4.17/kg
- MILKA ČOKOLADNO JAJE 50 g MILKAlowest at Konzum €0.50€10.00/kg
- M&M ČOKOLADNE PRAL. M&M 70 g EGGSlowest at Konzum €0.50€7.14/kg
- JAJA DEKORATIVNA 3/1 4X6cmlowest at Studenac promotion €0.50