Pretraga: mlijeko
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- MLIJEKO KOZJE ´Z BREGOV 0,25 Lnajniže u Tommyju akcija 0,95 €3,80 €/l
- DUKAT MLIJEKO TR LAG JUTRO 1.5% 1L DUKATnajniže u Dukatu 1,49 €1,49 €/l
- DUKAT MLIJEKO TRAJNO 3.8% 1L BOCA DUKATnajniže u Stridonu 1,31 €1,31 €/l
- Dukat MLIJEKO ČOKOLADNO DUKAT 0,5 Lnajniže u Metrou 1,48 €2,96 €/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 200ML DUKATnajniže u Lidlu 0,59 €2,95 €/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 1L BOCA DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €1,89 €/l
- Dukat MLIJEKO SVJ. 3,2% DUKAT 1,5 Lnajniže u Dukatu 1,79 €1,19 €/l
- Vindija MLIJEKO KOZJE ´Z BREGOV 0,5 Lnajniže u lancu Jadranka akcija 1,24 €2,48 €/l
- DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 8X1 L BOCA DUKAT (85 KOM/PAL)najniže u Dukatu 5,99 €0,75 €/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKO JAG BIJ ČOK 0.5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO VANILIJA PROTEIN 0,5 L DUKATnajniže u Stridonu 1,69 €3,38 €/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO KEKS 0,5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO JUNIOR 200 ML DUKATnajniže u Dukatu 0,49 €2,45 €/l
- DUKAT MLIJEKO LAG JUTRO 0% 1L DUKATnajniže u Dukatu 1,49 €1,49 €/l
- DUKAT MLIJEKO U PRAHU 25% 1kg DUKATnajniže u Tommyju 8,49 €8,49 €/kg
- Vindija MLIJEKO KISELO 3,2% M.M. 400 gnajniže u Stridonu 0,86 €2,15 €/kg
- Vindija MLIJEKO KISELO Z BREGOV 200 gnajniže u Sparu 0,65 €3,25 €/kg
- DUKAT MLIJEKO 0,5% 1 L EDGE DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €1,29 €/l
- DUKAT MLIJEKO SVJEŽE 3,2% 1 L DUKATnajniže u Stridonu 1,42 €1,42 €/l
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.