Pretraga: jogurt
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- DUKAT BOBBA JOGURT MANGO-NARANCA 300 G DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €6,30 €/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV JAGODA 330g DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €3,61 €/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV ACAI ŠUMSKI MIX 330gnajniže u Dukatu 1,19 €3,61 €/kg
- Dukatos Dukatos Jogurt grčki sl.ka.6%mm 150gnajniže u Dukatu 0,84 €5,60 €/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV TREŠNJA 330g DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €3,61 €/kg
- Z BREGOV JOGURT Z BREGOV 2.8% 1750gVINDIJAnajniže u Lidlu 2,99 €1,71 €/l
- DUKAT BOBBA JOGURT KIVI - LIMUN 150 G DUKATnajniže u Dukatu 0,99 €6,60 €/kg
- DUKAT-LAGANO JUTRO JOGURT JAGODA 330 G LAGANO JUTROnajniže u Dukatu 1,19 €3,61 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI MIX 400g Z BREGOVnajniže u Kauflandu akcija 1,15 €2,87 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV JOGURT BEZ LAKTOZE TTOP 200 G VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €2,45 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI DRINK 150 g MIX Z BREGOVnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €3,67 €/kg
- DEVELEY DRESSING JOGURT 75ml VREĆ DEVELEYnajniže u Studencu akcija 0,55 €
- DEVELEY DRESSING JOGURT 230ml DEVELEYnajniže u Studencu akcija 1,00 €4,35 €/l
- Z Bregov JOGURT FORTIA NATUR 330 gnajniže u Kauflandu akcija 1,19 €3,61 €/kg
- Z Bregov JOGURT FORTIA BORO.BAZGA 330 gnajniže u Kauflandu akcija 1,19 €3,61 €/kg
- Z BREGOV JOGURT JAGODA 1L TTOP Z BREGOVnajniže u Stridonu 2,09 €2,09 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV JOGURT TTOP 2,8% 1 KG Z BREGOV VINDIJAnajniže u Stridonu 1,66 €1,66 €/kg
- VINDIJA-Z'BREGOV JOGURT TEKUCI 2,8% 1 KG T REX VINDIJAnajniže u Stridonu 1,52 €1,52 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVnajniže u Stridonu 0,49 €3,27 €/kg
- KUHNE DRESSING JOGURT 250ML KUHNEnajniže u NTL-u 2,39 €9,56 €/l
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.