Pretraga: jaja
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ČOK.JAJA 500gnajniže u Ribolu 3,98 €7,96 €/kg
- SOCADO ČOK. JAJA MINI MIX 110 g SOCADOnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTnajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA ŠAR. MIX 150 g ROVELnajniže u Studencu akcija 0,89 €5,93 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 90 g LInajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA OREO 86 g MILKAnajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ.ČOK. 120 g ZAINInajniže u KTC-u 1,79 €14,92 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ. 120 g ZAINInajniže u lancu Vrutak 1,89 €15,75 €/kg
- FACKELMANN REZAC JAJAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €
- Perfa svježa jaja klasa A razred Mnajniže u Lidlu 2,15 €
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA MINI MAXI 250 g ROVELnajniže u Konzumu 1,00 €4,00 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 180 g Lnajniže u Konzumu 3,00 €16,67 €/kg
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA PIO 400 g ROVELLInajniže u Tommyju 4,99 €12,47 €/kg
- ASTIR ČOKOLADNA JAJA 50 g ASTIRnajniže u Tommyju 1,59 €31,80 €/kg
- DUPIN N-ČOK.JAJA RE MILK 100Gnajniže u Plodinama 3,99 €39,90 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 3,49 €17,45 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 3,49 €17,45 €/kg
- Favorina Dragee jajanajniže u Lidlu 2,59 €12,95 €/kg
- Favorina Uskršnja jajanajniže u Lidlu 8,55 €11,40 €/kg
- Favorina Čokoladna jajanajniže u Lidlu 3,95 €13,17 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.