Pretraga: mlijeko
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BELJE PLUS D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,5% 1 L MIA MILLnajniže u lancu Gavranović 0,29 €0,29 €/l
- KRIZEVACKA MLJEKARA TRAJNO MLIJEKO NASE MLIJEKO 2,8%MM 1Lnajniže u Lidlu 0,39 €0,39 €/l
- GMUNDNER MOLKEREI GMBH MLIJEKO TRAJNO MEGAMILK 2,8 % m.m. 1Lnajniže u Kauflandu 0,44 €0,44 €/l
- NAŠE MLIJEKO MLIJE NAŠE 1 L TRAJNO 2,8% MMnajniže u Bosi 0,62 €0,62 €/l
- Kravica Kraljica UHT mlijeko 2,8%najniže u KTC-u 0,69 €0,69 €/l
- DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 8X1 L BOCA DUKAT (85 KOM/PAL)najniže u Dukatu 5,99 €0,75 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO TRAJNO 2,8%MM 6PACK 6X1L DUKATnajniže u Dukatu 4,49 €0,75 €/l
- DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 6X1 L EDGE DUKATnajniže u Kauflandu 4,68 €0,78 €/l
- VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 2 L S ČEPOM VINDIJAnajniže u Tommyju akcija 1,55 €0,78 €/l
- VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 6X1L TE VINDIJAnajniže u Lidlu 4,69 €0,78 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L EDGE DUKATnajniže u Dukatu 0,78 €0,78 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO TRAJNO 2,8%MM 1L DUKAT BOCAnajniže u Dukatu 0,78 €0,78 €/l
- VINDIJA-Z'BREGOV MLIJEKO 2,8% 4X1L VINDIJA(180 KOM/PAL)najniže u KTC-u 3,38 €0,84 €/l
- MLIJ.TR.2,8% 6*1L VINDIJAnajniže u Trgocentru 5,05 €0,84 €/l
- VINDIJA-Z'BREGOV MLIJEKO 2,8% VITAMIN D 1 L VINDIJAnajniže u Plodinama 0,85 €0,85 €/l
- VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L TE VINDIJAnajniže u lancu Gavranović 0,89 €0,89 €/l
- VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L BEZ ČEPA VINDIJAnajniže u Trgocentru 0,89 €0,89 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO SVJEŽE 3,2 mm 1L BRIK DUKATnajniže u Dukatu 0,89 €0,89 €/l
- 'z bregov Svježe mlijeko 3,2% m.m.najniže u Ribolu 0,95 €0,95 €/l
- DUKAT MLIJEKO TRAJNO 2.5% 1 L MVP DUKAT (12)najniže u Stridonu 0,99 €0,99 €/l
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.