Pretraga: kruh
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BO Kruh bes. kukuru.najniže u Lidlu 1,45 €3,62 €/kg
- KRUH BUČIN KLARA PAKIR.500 gnajniže u KTC-u 1,85 €3,70 €/kg
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,85 €3,70 €/kg
- KRUH RAZENI MIJESANI REZANI PAKIRANI 400 Gnajniže u Plodinama 1,49 €3,73 €/kg
- TKZ KRUH PANJ 400G PAK TKZnajniže u Sparu 1,49 €3,73 €/kg
- KLARA KRUH CHIA 500 g NAR PAK KLARAnajniže u NTL-u 1,89 €3,78 €/kg
- Ölz KRUH ÖLZ SENDVIČ 750 gnajniže u Metrou 2,91 €3,88 €/kg
- KRUH SA SJEMENKAMA 500 G PAK. BRIONKAnajniže u Plodinama 1,96 €3,92 €/kg
- KRUH ADRIATIC 500 G PAK.najniže u Plodinama 1,98 €3,96 €/kg
- MLINAR KRUH CORNY PAK 450g MLINARnajniže u Metrou 1,82 €4,04 €/kg
- MLINAR KRUH SA SJEMENKAMA 410g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €4,12 €/kg
- MLINAR KRUH HELJDIN 450g PAK MLINARnajniže u Konzumu akcija 1,89 €4,20 €/kg
- PLODINE KRUH PIKOLINO 350 G PSnajniže u Plodinama 1,49 €4,26 €/kg
- MLINAR KRUH SKANDINAVSKI 700g MLINARnajniže u Konzumu 2,99 €4,27 €/kg
- BABIĆ KRUH LOVAČKI 500g BABIĆnajniže u Konzumu 2,15 €4,30 €/kg
- KRUH INTEGRA. MIJEŠ. PAK.400 gnajniže u Tommyju 1,75 €4,38 €/kg
- MLINAR KRUH RIBARSKI 500g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 2,19 €4,38 €/kg
- MASTERMACHER KRUH FITNESS 500g MASTERnajniže u Sparu 2,20 €4,40 €/kg
- KRUH CIABATTA 290Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €4,45 €/kg
- MLINAR KRUH SOFTY PAK 400g MLINARnajniže u Konzumu akcija 1,79 €4,47 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.