Pretraga: kruh
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Sparu 0,74 €1,48 €/kg
- MLINAR KRUH POLUBIJELI 700g MLINARnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700g KLARAnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C T-850 700g ZADARnajniže u Konzumu 1,13 €1,61 €/kg
- PEKOM KRUH MIJEŠANI KUKUR 1200g PEKOMnajniže u Plodinama 1,99 €1,66 €/kg
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 gnajniže u lancu Stanic akcija 1,02 €1,70 €/kg
- MLINAR KRUH KALNIČKI 600g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,02 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g KLARAnajniže u Konzumu 0,85 €1,70 €/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C PAK 700g TKZnajniže u Konzumu 1,26 €1,80 €/kg
- KRUH POLUBIJELI PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,29 €1,84 €/kg
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZnajniže u Stridonu 1,13 €1,88 €/kg
- KRUH ISTARSKI PAKIRANI 600 gnajniže u Metrou 1,19 €1,98 €/kg
- BABIĆ KRUH POLUBIJELI 700g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,45 €2,07 €/kg
- KRUH PŠENIČNI POLUB.PAK.600 gnajniže u Sparu 1,25 €2,08 €/kg
- Kruh SK2najniže u Lidlu 1,09 €2,18 €/kg
- Kruh SK2najniže u Lidlu 1,09 €2,18 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700G PAK KLARAnajniže u Konzumu 1,59 €2,27 €/kg
- BO Kruh iz kalupanajniže u Trgocentru 1,38 €2,28 €/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZnajniže u Sparu 1,49 €2,29 €/kg
- KRUH PEKA PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,63 €2,33 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.