Pretraga: jogurt
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Danone JOGURT FANTASIA VIŠNJA 118 gnajniže u Sparu akcija 0,69 €5,85 €/kg
- DUKAT JOGURT TEKUCI 2,8% 330 G DUKATnajniže u Dukatu 0,73 €2,21 €/kg
- DUKATOS JOGURT BADEM PISTACIJA 150g DUKATOSnajniže u Stridonu 0,75 €5,00 €/kg
- DUKATOS JOGURT CRNI RIBIZ CIMET 150g DUKATOSnajniže u Stridonu 0,75 €5,00 €/kg
- DUKATOS JOGURT JAGODA 150g DUKATOSnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg
- DUKATOS JOGURT LIMUN KOLAČ MED 150g DUKATOSnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg
- DUKAT DUKATOS JOGURT NATUR 150gnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg
- DUKAT DUKATOS JOGURT JAGODA 150gnajniže u Dukatu 0,79 €5,27 €/kg
- STANIĆ D.O.O. JOGURT PROTEIN VOĆNI 200g ZOTTnajniže u lancu Stanic akcija 0,79 €3,95 €/kg
- Dukatos Dukatos Jogurt grčki sl.ka.6%mm 150gnajniže u Dukatu 0,84 €5,60 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA NATUR 150 g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €5,67 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 150 g MIX VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €5,67 €/kg
- JOGOBELLA JOGURT VOĆ JOGOBELLA MUSLI 200g ZOTTnajniže u Konzumu 0,86 €4,30 €/kg
- DUKATOS JOGURT NAR./CIMET150 g DUKATOSnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €5,93 €/kg
- ZOTT PUDING JOGURT PROTEIN 200G ZOTTnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €4,45 €/kg
- DUKAT D.D. JOGURT SELECTION OKUS STRACCIATELLA 150g DUKATOSnajniže u Konzumu akcija 0,89 €5,93 €/kg
- Z BREGOV JOGURT EUFORIJA 150 g CRISPY MIX Z BREGOVnajniže u Tommyju 0,95 €6,33 €/kg
- Dukat JOGURT STAY STRONG 200 gnajniže u Dukatu 0,99 €4,95 €/kg
- DUKAT BOBBA JOGURT KIVI - LIMUN 150 G DUKATnajniže u Dukatu 0,99 €6,60 €/kg
- NIMM2 BOMBON NIMM2 JOGURT 100 Gnajniže u Ribolu akcija 0,99 €9,90 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.