Syoss Regenerator za kosu Int.color250ml
4,79 €
19,16 €/l · u 5 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
6,15 € 5 lanaca
Najviša
6,49 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 4,79 €19,16 €/l
- KTC 6,49 €25,96 €/l
- Kaufland 6,49 €25,96 €/l
- Konzum 6,49 €25,96 €/l
- Plodine 6,49 €25,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101665628. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
6,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
6,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
6,49 € (+549%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
6,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 010, 3.10.2026. (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SYOSS REG.250 ml SYOSS INT.GL.DEEPnajniže u Sparu akcija 3,99 €15,96 €/l
- SYOSS SYOSS REGENERATOR 250 ML INTENSE PLEXnajniže u Sparu akcija 3,25 €13,00 €/l
- SYOSS SYOSS REGENERATOR 440 ML REPAIR THERAPYnajniže u lancu Trgovina Krk 3,49 €7,93 €/l
- Syoss Syoss Regenerator za kosu Inte.cur.250mlnajniže u Sparu akcija 3,25 €13,00 €/l
- Syoss Syoss Maska za kosu Intense repair 400mlnajniže u Plodinama 6,39 €15,97 €/l
Zadnje poznate cijene
Za dm danas nemamo cjenik.
- dm4,45 € · 2.10.2026.