FLIPS PILETINA 33 g MAX
0,47 €
14,24 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
0,89 € 5 lanaca
Najviša
1,06 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,47 €14,24 €/kg
- Ribola 0,89 €26,97 €/kg
- Tommy 0,99 €30,00 €/kg
- Djelo Vodice 1,02 €30,91 €/kg
- Plodine 1,06 €32,12 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08606105235549. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,47 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Ribola
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
0,99 € (+68%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10182, 3.10.2026. (KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 4, BENKOVAC)
- Djelo Vodice
-
1,02 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,06 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 010, 3.10.2026. (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. FLIPS CLIPSY 110g PILETINAnajniže u Sparu 1,69 €15,36 €/kg
- CLIPSY FLIPS MAX PILETINA 70 G CLIPSYnajniže u lancu Vrutak 1,39 €19,86 €/kg
- ORBICO D.O.O. CLIPSY FLIPS MAX S OKUSOM PILETINE 30 gnajniže u Sparu akcija 0,69 €23,00 €/kg
- CLIPSY CLIPSY PILETINA 80 g AWTnajniže u Studencu akcija 0,87 €10,88 €/kg