1KG BARILLA FUSILL 98 BEZ JAJA
Najniža danas
35,85 €
2,99 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 35,85 €2,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 35,85 € (2.10.)
35,85 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08076809073097. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
35,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 400 G BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 2,69 €6,72 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA FUSIL 98 BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,25 €2,38 €/kg
- BARILLA TIJES BARILLA FUSILLI INTEGR 500gnajniže u Kauflandu akcija 1,75 €3,50 €/kg
- BARILLA 5KG BARILLA FUSILL 98 BEZ JAJAnajniže u Metrou 12,98 €2,60 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TJEST.FUSILLI 98 500 G BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 0,94 €1,88 €/kg
- BARILLA TIJESTO FUSILLI 98 1kg BARILLAnajniže u Stridonu 1,84 €1,84 €/kg