SIR SVJEŽI POSNI 10% M.M. 500g
Najniža danas
1,69 €
3,38 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,69 €3,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596143921. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT mliječna industrija d.d. SIR SVJEŽI POSNI 500g DUKATnajniže u Dukatu 1,79 €3,58 €/kg
- ZDENKA SIR SVJEZI POSNI 500 G ZDENKA PL.POS.najniže u KTC-u 2,39 €4,78 €/kg
- Dukat SIR SVJ. POSNI PRESIDENT 200 gnajniže u Dukatu 1,19 €5,95 €/kg
- President President svježi posni sir 10% mm 500 gnajniže u Kauflandu 2,49 €4,98 €/kg
- Z Bregov SIR SVJ.PROTEIN ´Z BREG.250 gnajniže u Stridonu 1,19 €4,76 €/kg
- Svježi posni sirnajniže u Lidlu 1,09 €2,73 €/kg