DŽEM MIJEŠANO VOĆE 45% 840g
Najniža danas
2,99 €
3,56 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 2,99 €3,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 2,99 € (3.10.)
2,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596109064. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 690g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 2,79 €4,04 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 360g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,31 €3,64 €/kg
- Podravka DŽEM MIJEŠANO VOĆE PODRAV.20 gnajniže u Metrou 0,14 €7,00 €/kg
- DŽEM MIJEŠ.VOĆE 300gnajniže u Ribolu 1,25 €4,17 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO VOCNI NAMAZ MIJESANO VOCE 500 G PVC PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,90 €3,80 €/kg
- Maribel Ekstra džem miješano voćenajniže u Lidlu 2,59 €5,76 €/kg