SIR MASCARPONE 500g
Najniža danas
2,69 €
5,38 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospinakcija 2,69 €5,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 2,69 € (3.10.)
2,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596077608. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
2,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Druge veličine
- VINDIJA-Z'BREGOV MASCARPONE 500 G VINDIJAnajniže u Stridonu 5,31 €10,62 €/kg
- ZANETTI MASCARPONE 250 G ZANETTInajniže u Tommyju 2,85 €11,40 €/kg
- DUKAT-GALBANI MASCARPONE 500 G GALBANI DUKATnajniže u Dukatu 5,69 €11,38 €/kg
- GALBANI SIR MEKI MASCARPONE 250g DUKATnajniže u Dukatu 3,09 €12,36 €/kg
- PASCOLI ITALIANI SIR MASCARPONE 250gnajniže u Eurospinu 2,49 €9,96 €/kg
- DESPAR SIR MASCARPONE DESPAR 250 gnajniže u Sparu 2,49 €9,96 €/kg