KRUH BEZ GLUTENA 300g
Najniža danas
2,29 €
7,63 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 2,29 €7,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596075543. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
2,29 € (+15%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PLODINE KRUH KUKURUZNI MIJESANI BEZ GLUTENA 360 G MOJE MALO ZLATOnajniže u Sparu 4,49 €12,47 €/kg
- LIVE GLUTEN/LACTOSE FREE KRUH CRNI BEZ GLUTENA 250 G LIVE GLUTEN FREEnajniže u Plodinama akcija 2,39 €9,56 €/kg
- LIVE GLUTEN/LACTOSE FREE KRUH INTEGRALNI BEZ GLUTENA 250 G LIVE GLUTEN FREEnajniže u Plodinama akcija 2,39 €9,56 €/kg
- LIVE GLUTEN/LACTOSE FREE BIJELI KRUH BEZ GLUTENA 195 G LIVE GLUTEN FREEnajniže u Plodinama akcija 1,59 €8,15 €/kg
- DR SCHAR KRUH PAN CEREA RUST BEZ GLU 250g SHnajniže u Metrou 2,63 €10,52 €/kg
- KRUH SJEME BEZ GLUTENA 200 gnajniže u Sparu 2,59 €6,47 €/kg